baneris leidinys

kiduliu ziedas
Nuotr. Per Kidulius vykstantiems eismo dalyviams gali kilti mažų nesklandumų, kadangi eismas čia vyksta tik viena eismo puse, o ir ta pačia važiuojant reikia išlaviruoti tarp žiedinėje sankryžoje dirbančios UAB „Alkesta“ technikos.

Neseniai rašėme apie įrengiamą žiedinę sankryžą prie Šakių, tačiau darbai vyksta ir Kiduliuose, kur eismas yra intensyvus ir kelias Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas kertasi su keliu Kiduliai–Ramoniškiai. Tad nuo kitų metų į Jurbarką vykstantiems šakiečiams teks pravažiuoti net dvi žiedines sankryžas.
 
Anot Kelių direkcijos atstovų, žiedinė ovalo formos sankryža Kiduliuose įrengiama todėl, kad čia yra itin intensyvus eismas – yra įvykę daug eismo įvykių. Dėl to Kelių direkcija įrengs žiedinę sankryžą, kuri turėtų užtikrinti sklandų transporto priemonių eismą, saugų pėsčiųjų ir dviratininkų eismą ir nepažeisti privačių sklypų ribų. Dėl kelio darbų eismas šiame kelyje nėra uždarytas, bet vyksta tik viena puse. Kartu su sankryžos rekonstravimu bus įrengti ir pėsčiųjų takai, saugios pėsčiųjų perėjos, normatyvus atitinkančios maršrutinio transporto stotelės. Taip pat už projektui skirtus pinigus žadama įrengti sankryžos apšvietimą bei apšviesti pėsčiųjų perėją.

Žiedinę sankryžą nuo kovo mėnesio rekonstruoja sutartį su Kelių direkcija dar 2018 m. spalio 15 d. pasirašiusi UAB „Alkesta“, kuri darbus minėtoje vietoje žada baigti iki šių metų rugsėjo 25 d. Kaip teigiama, rangovai nuo darbų plano kol kas neatsilieka, o dirba pagal pateiktą grafiką.

Bendra projekto vertė 1 mln. 102 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos