baneris leidinys

Mirė
Gruodžio 18 d. savo namuose Lekėčių seniūnijos Mikytų kaime mirė vyras (39m.). Kūnas – be išorinių smurto žymių, tyrimui išgabentas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Smurtavo
Gruodžio 18 d. apie 14 val. Slavikų seniūnijos Slavikų kaimo gyventoja (41 m.) pranešė policijai, kad prieš ją  smurtavo girtas (0,84 prom. alkoholio) jos sutuoktinis (44 m.).

Gruodžio 19 d. apie 14 val. Sintautų seniūnijos Veršių kaimo gyventojas (60 m.) girtas (3,64 prom. alkoholio) smurtavo prieš savo sugyventinę (54 m.), kuri buvo taip pat išgėrusi (2,46 prom. alkoholio). Įtariamasis sulaikytas.
 
Gruodžio 19 d. apie 19 val. prie parduotuvės, esančios Slavikų kaime, pažįstamas asmuo sumušė vyrą (44 m.), kuris yra to kaimo gyventojas.

Gruodžio 20 d. apie 2 val. daugiabučio gyvenamojo namo kieme, Šakiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, vaikinui (14 m.) patėvis (30 m.) vieną kartą ranka sudavė į galvą.

Pasikorė
Gruodžio 20 d. apie 10 val. policija gavo pranešimą, kad ūkiniame pastate, esančiame Barzdų miestelyje, rastas kilpoje vyro (47 m.) kūnas. Smurto žymių nepastebėta, išskyrus stranguliacinę vagą kakle. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos