Tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse užėmė trečią vietą

artojas konkursas
Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokinys Kajus Ovsianikovas konkurse demonstravo puikius arimo įgūdžius ir užėmė trečią vietą. MPRC nuotr.


Spalio 8 d. tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Arimo varžybos dviguba vaga“, kuris vyko Suvalkų žemės ūkio mokymo centro mokyklų komplekse Lenkijoje, III vietos laimėtoju tapo Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus ŽŪ22N grupės mokinys Kajus Ovsianikovas.
 
Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centras skelbia, kad užduotis buvo dvigubos vagos arimas naudojant ,,Steyr multi 4110“ traktorių, aprūpintą keturių korpusų ,,Koja“ forminiu plūgu. Vagos turėjo būti iki 20 cm gylio, užduoties atlikimo laikas – ne daugiau kaip 20 minučių. Buvo vertinamas paviršiaus tiesumas, gylis, konfigūracija, kraigo kokybė, išvaizda, augalų likučių padengimas, plūgo išlyginimas bei darbo saugos ir sveikatos taisyklių laikymasis.

„Nors pasirodėme gerai, tačiau buvo ko pasimokyti iš kitų dalyvių bei konkurso organizatorių“, – skelbia profesinio rengimo centras.

Konkursui mokinį paruošė mokytojai Vytautas Venys ir Juozas Tarnauskas. Sveikiname ir mokinį, ir jų mokytojus, džiaugiamės kartu su jais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.