baneris leidinys

Šaligatvio ir atnaujintos asfalto dangos šiais metais sulaukė ne viena Šakių miesto gatvė – jau atnaujinta Vytauto gatvės atkarpa tarp Gimnazijos ir J. Basanavičiaus gatvių, kur pusę vasaros  intensyviai darbavosi rangovų UAB „Mevilsta“ technika.

Tačiau gyventojai pasigenda darbų užbaigimo S. Banaičio gatvėje, kur, įpusėję kloti šaligatvius ir naujinti gatvę, rangovai pradingo. Žmonės baiminasi, kad jie grįš tik pavasarį.


Šakių miestas iš savivaldybės biudžeto bei Kelių programos lėšų, kurias skiria infrastruktūrai valstybė, šįmet sutvarkė ne vieną miesto bei rajono gatvę ar šaligatvį. Rudeniop buvo pradėta tvarkyti ir Šakių S. Banaičio gatvė, kur įrengtas šaligatvis ten, kur jo nebuvo, o kitoje gatvės dalyje turėtų atsirasti atnaujinta asfalto danga, tačiau būtent jos gyventojai ir pasigenda. Žmonės sako, kad šioje gatvėje yra itin sunku judėti automobiliams, jiems prasilenkti, nes gatvė siaura, vienoje pusėje nuolat sustatomi automobiliai, o prasidėjus remonto darbams gatvė iš viso tapo sunkiai pravažiuojama. Pradėjusi S. Banaičio gatvės dalies atnaujinimo darbus, UAB „Mevilsta“ kažkur pradingo. Pasak savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojo Aurimo Staugaičio, iki pavasario laukti nereikės, kol bus sutvarkyta ši gatvė – tiesiog atkarpa yra paruošta asfaltavimui, o įmonė užlies asfaltą tada, kai kažkur netoliese tvarkys kitus objektus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos